Linda Lysell Komposition

Linda Lysell Komposition
Linda Lysell Komposition
Linda Lysell Komposition
Linda Lysell Komposition

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LYSELL, Linda (född 1947): Komposition, signerad Linda Lysell -02, olja på duk, 75x54 cm

Tryckmärke samt nålsstora färgbortfall

143959

2012-08-25