Gösta Gustavsson oljemålning

Gösta Gustavsson oljemålning
Gösta Gustavsson oljemålning
Gösta Gustavsson oljemålning
Gösta Gustavsson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSSON, Gösta (1895-1962): "Röda skjul", signerad och daterad Gösta Gustavsson -40, olja på duk, 51x43 cm

143964

2012-08-25