Adriani serigrafi

Adriani serigrafi
Adriani serigrafi
Adriani serigrafi
Adriani serigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ADRIANI (Italien, född 1943): Komposition, signerad och daterad 72, 83/130, färgserigrafi, 70x50 cm, Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö

143966

2012-08-25