Carouschka blandteknik

Carouschka blandteknik
Carouschka blandteknik
Carouschka blandteknik
Carouschka blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STREIJFFERT, Carouschka (född 1955): Spagetti, signerad och daterad Carouschka 80, blandteknik, 59x79 cm

Glasskada

143970

2012-08-25