Abstrakt komposition

Abstrakt komposition
Abstrakt komposition
Abstrakt komposition
Abstrakt komposition

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, blandteknik på duk, signerad de Wit, daterad -62, 50x60 cm

143990

2012-08-25