Bengt Fransson oljemålning
Valmis
2012-08-26
143999
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer vid havet" - Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 50x60 cm