Skänkskåp 1700-tal
2012-08-26
144024
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÄNKSKÅP, 1700-tal, möjligen Tyskland eller Danmark, höjd 88,5, 109x50 cm, nyckel finns, senare bronsering, schablondekor
lagning, slitage