Roger Bezombes färglitografi

Roger Bezombes färglitografi
Roger Bezombes färglitografi
Roger Bezombes färglitografi
Roger Bezombes färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BEZOMBES, Roger (1913-1994): La Bourguignonne, signerad, 3/50, färglitografi, 54x54 cm

144060

2012-08-26