Torulf Engström

Torulf Engström
Torulf Engström
Torulf Engström
Torulf Engström

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (3) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 40x40 cm

144088

2012-08-28