Eser Afacan litografier

Eser Afacan litografier
Eser Afacan litografier
Eser Afacan litografier
Eser Afacan litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

AFACAN, Eser (född 1953) (2): Avklädd kvinna, signerad Afacan, 68/100 resp 84/100 (?), litografi, ca 26x33 cm vardera

144094

2012-08-27