Carl Månsson oljemålning

Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNSSON, Carl (1892-1976): Skånegård, signerad Carl Månsson, olja på duk, 68x104 cm

144131

2012-08-27