Karl Momen olja

Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MOMEN, Karl (född 1935): Utan titel, signerad och daterad Momen 88-89, olja på duk, 60x60 cm

144156

2012-09-03