Ytterfoder Friberg

Ytterfoder Friberg
Ytterfoder Friberg
Ytterfoder Friberg
Ytterfoder Friberg
Ytterfoder Friberg
Ytterfoder Friberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, glaserat lergods, signerad B. Friberg (Berndt) Svedala 1922, höjd 22 cm

Nagg och färgbortfall.

144169

2012-08-27