Anselm Dahl oljemålning

Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning
Anselm Dahl oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAHL, Anselm (1897-1964): Insjölandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 36x57 cm

144194

2012-08-27