Carl Fredrik Reuterswärd duk
Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
REUTERSWÄRD Carl Fredrik (född 1934): "Game between Nature&Culture",
signerad Reuterswärd samt daterad på baksidan 1980, emalj på duk, diptyk, samramade, totalmått 116x128 cm
Färgbortfall
144204
2012-09-01