Carl Fredrik Reuterswärd duk

Carl Fredrik Reuterswärd duk
Carl Fredrik Reuterswärd duk
Carl Fredrik Reuterswärd duk
Carl Fredrik Reuterswärd duk

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

REUTERSWÄRD Carl Fredrik (född 1934): "Game between Nature&Culture",
signerad Reuterswärd samt daterad på baksidan 1980, emalj på duk, diptyk, samramade, totalmått 116x128 cm

Färgbortfall

144204

2012-09-01