Erland Cullberg olja
Klubbat för:
10 500 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
CULLBERG, Erland (1931-2012): Gul måne, signerad E Cullberg, olja på duk, 130x100 cm
Kuntoraportti
144210
Päivämäärä:
2012-09-02