Eva Zetterwall blandteknik

Eva Zetterwall blandteknik
Eva Zetterwall blandteknik
Eva Zetterwall blandteknik
Eva Zetterwall blandteknik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZETTERWALL, Eva (född 1941): Omfamning, signerad och daterad Eva Zetterwall 89, blandteknik, 93x62 cm

144238

2012-09-01