Torsten Renqvist olja

Torsten Renqvist olja
Torsten Renqvist olja
Torsten Renqvist olja
Torsten Renqvist olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RENQVIST, Torsten (född 1924): "Fragment i vitt I", signerad och daterad T.R. -61, olja, 25x44 cm,
Utställd: Gummesons Konstgalleri 1963, katalognr 273

Smärre färgbortfall

144245

2012-09-02