Armand Rossander olja

Armand Rossander olja
Armand Rossander olja
Armand Rossander olja
Armand Rossander olja

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSANDER, Armand (1914-1976): Näckrosor, signerad A Rossander, olja på duk, 68x90 cm

144254

2012-09-02