Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÖRJESON, Bror (1903-87): Motiv från Hagaparken, monogramsignerad och daterad 1952, olja på pannå, 80x64 cm
144255
2012-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här