Bror Börjeson olja

Bror Börjeson olja
Bror Börjeson olja
Bror Börjeson olja
Bror Börjeson olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖRJESON, Bror (1903-87): Motiv från Hagaparken, monogramsignerad och daterad 1952, olja på pannå, 80x64 cm

144255

2012-09-02