Zoltan von Boer olja

Zoltan von Boer olja
Zoltan von Boer olja
Zoltan von Boer olja
Zoltan von Boer olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VON BOER, Zoltan (Ungern född 1924): Flicka med strumpa,
signerad och daterad Zoltan von Boer Malmö 1969, olja på pannå, 90x100 cm.

Repor

144339

2012-09-02