Zoltan von Boer olja
2012-09-02
144339
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VON BOER, Zoltan (Ungern född 1924): Flicka med strumpa,
signerad och daterad Zoltan von Boer Malmö 1969, olja på pannå, 90x100 cm.
Repor