Mikio Watanabe mezzotint

Mikio Watanabe mezzotint
Mikio Watanabe mezzotint
Mikio Watanabe mezzotint
Mikio Watanabe mezzotint

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WATANABE, Mikio (Född 1954): Modellstudie "Dos III", mezzotint, numrerad 28/90, signerad och daterad 95, 24,5x16,5 cm

144346

2012-08-27