Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WATANABE, Mikio (Född 1954): Modellstudie "Dos III", mezzotint, numrerad 28/90, signerad och daterad 95, 24,5x16,5 cm
144346
2012-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här