Lena Svedberg blandteknik

Lena Svedberg blandteknik
Lena Svedberg blandteknik
Lena Svedberg blandteknik
Lena Svedberg blandteknik

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SVEDBERG, Lena (1946-1972): Ansikten, signerad Lena Svedberg, blandteknik på papper, 68,5x98 cm

Skador

144349

2012-09-02