Lena Svedberg blandteknik
Vollendet
2012-09-02
144349
| Höchstes Gebot | 12 000 SEK |
| Schätzwert | 15 000 SEK |
SVEDBERG, Lena (1946-1972): Ansikten, signerad Lena Svedberg, blandteknik på papper, 68,5x98 cm
Skador