Zoltan von Boer olja

Zoltan von Boer olja
Zoltan von Boer olja
Zoltan von Boer olja
Zoltan von Boer olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VON BOER Zoltan (Ungern, född 1924): "Escaping spirit of a soul",
signerad Zoltan von Boer 1955, olja på pannå, 61x46 cm,
PROVENIENS: Maxwell Galleries, San Francisco

144364

2012-09-03