Carl Erik Törner olja
Vollendet
2012-09-01
144366
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
TÖRNER, Carl Erik (1862-1911): Flicka vid frukkorg, signerad, olja på duk, 45x37 cm
Dubblerad