Egron Lundgren akvarell

Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Kurtis, signerad EL, akvarell, 19,5x15 cm,
PROVENIENS: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm, saknar glas

144380

2012-09-03