Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Kurtis, signerad EL, akvarell, 19,5x15 cm,
PROVENIENS: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm, saknar glas
144380
2012-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här