Lage Lindell emalj

Lage Lindell emalj
Lage Lindell emalj
Lage Lindell emalj
Lage Lindell emalj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition, monogramsignerad LL, emalj, 58x88 cm

ytslitage

144392

2012-09-04