Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BONAD, målad av Mats Olof Andersson (1798-1876), Boda, visar bröllopet i Kana, daterad 1850, målad på papper uppfodrad på duk, 81x135 cm
Skador
144397
2012-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här