Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LINDELL, Lage (1920-1980): "Figur med moln", signerad L Lindell på baksidan, akvarell, 17x14 cm
uppklistrad på kartong
144405
2012-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här