Primus Mortimer Petterson oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Stadsmotiv, signerad PRP, olja på pannå, 26x36 cm

144477

2012-08-28