Per Julius akvarell

Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JULIUS, Per (född 1951): Björkdunge vid sjö, signerad P. Julius, akvarell, 22,5x15 cm

144482

2012-08-28