Madeleine Pyk färglitografier

Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier
Madeleine Pyk färglitografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934):(2) "Biljardspelaren" samt "Söndagspromenad", signerade Madeleine Pyk, färglitografier, 50x65 resp. 46x56 cm

144484

2012-08-28