Gavioli positiv

Gavioli positiv
Gavioli positiv
Gavioli positiv
Gavioli positiv
Gavioli positiv
Gavioli positiv
Gavioli positiv
Gavioli positiv
Gavioli positiv
Gavioli positiv

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

GAVIOLI POSITIV, "Uniflute", Rue D´aligre, Paris omkring 1860-tal, 25-toners, träcylinder för tio melodier, höjd 57, 57x33 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Smärre skador och justeringsbehov, bärrem saknas

144499

2012-09-30