Mignon roller organ

Mignon roller organ
Mignon roller organ
Mignon roller organ
Mignon roller organ
Mignon roller organ
Mignon roller organ
Mignon roller organ
Mignon roller organ
Mignon roller organ
Mignon roller organ

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MIGNON BORDSPOSITIV, Bruno Geissler, Leipzig, omkring 1900, för pappersrullar, höjd 36, 50x34 cm, 24 rullar medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Renoverat, rullar med skador

144532

2012-09-30