Mignon roller organ
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MIGNON BORDSPOSITIV, Bruno Geissler, Leipzig, omkring 1900, för pappersrullar, höjd 36, 50x34 cm, 24 rullar medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling
Renoverat, rullar med skador
144532
2012-09-30