Celestina roller organ

Celestina roller organ
Celestina roller organ
Celestina roller organ
Celestina roller organ
Celestina roller organ
Celestina roller organ
Celestina roller organ
Celestina roller organ
Celestina roller organ
Celestina roller organ

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CELESTINA BORDSPOSITIV, Wilcox & White, Meriden, Conneticut, omkring 1900, för pappersrullar, höjd 36, 39x33 cm, 1 rulle medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Obetydliga skador

144538

2012-09-30