Celestina roller organ
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CELESTINA BORDSPOSITIV, Wilcox & White, Meriden, Conneticut, omkring 1900, för pappersrullar, höjd 36, 39x33 cm, 1 rulle medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling
Obetydliga skador
144538
2012-09-30