Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
DAHL, Peter (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 70/250, bladstorlek 63x47
Zustandsbeschreibung
144555
2012-08-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner