Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

DAHL, Peter (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 70/250, bladstorlek 63x47

Zustandsbeschreibung

144555

2012-08-28