Peter Dahl litografier

Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 126/250, bladstorlek 63x47 cm

144556

2012-08-31