Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPOSITIV, omkring 1900, för trärullar, höjd 31, 43x36 cm, 6 rullar medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling
Smärre skador och slitage
144568
2012-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här