Roller organ

Roller organ
Roller organ
Roller organ
Roller organ

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPOSITIV, omkring 1900, för trärullar, höjd 31, 43x36 cm, 6 rullar medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Smärre skador och slitage

144568

2012-09-30