Frits Klein oljemålning

Frits Klein oljemålning
Frits Klein oljemålning
Frits Klein oljemålning
Frits Klein oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLEIN, Frits (1898-1990): Hästporträtt, signerad och daterad F. Klein. 1913, olja på duk, 43x58 cm

144615

2012-08-29