Gunnar Zetterström oljemålning
Valmis
2012-08-29
144621
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Motiv från Öland, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 32x39 cm