Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SJÖBERG, Axel (1866-1950): Kustlandskap, signerad Axel Sjöberg, akvarell, 35x52 cm
144629
2012-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här