Axel Sjöberg akvarell

Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SJÖBERG, Axel (1866-1950): Kustlandskap, signerad Axel Sjöberg, akvarell, 35x52 cm

144629

2012-08-29