Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVENSSON, Sven (1906-1999): Gamla muren Öland, Segerstad, signerad Sven Svensson, stämpel a tergo SAK 1963, olja på duk, 46x66 cm
Skador: Uppfodrad på pannå
144632
2012-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här