Sven Svensson oljemålning

Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSSON, Sven (1906-1999): Gamla muren Öland, Segerstad, signerad Sven Svensson, stämpel a tergo SAK 1963, olja på duk, 46x66 cm
Skador: Uppfodrad på pannå

144632

2012-08-29