Torsten Palm oljemålning

Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PALM, Torsten (1885-1934): Stenmur, signerad T Palm -28?, olja på pannå, 37x45 cm
UTSTÄLLD: Svensk-Franska Konstgalleriet nr 1217

144645

2012-08-29