Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): 5 teckningar, varav 4 samramade, signerade och daterade Stig Claesson -74 resp. -78, färglitografi
144650
2012-08-29