Slas teckningar

Slas teckningar
Slas teckningar
Slas teckningar
Slas teckningar

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): 5 teckningar, varav 4 samramade, signerade och daterade Stig Claesson -74 resp. -78, färglitografi

144650

2012-08-29