Lars Norrman akvareller
2012-08-28
144654
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): (2) Skärgårdsbild samt Väderkvarnar Holland, signerade Lars Norrman, akvareller, 11x16 resp 10x18 cm