Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Vit ros, signerad och daterad 57, akvarell, 30x22 cm

144658

2012-08-29