Olle Hjortzberg akvarell
2012-08-29
144658
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Vit ros, signerad och daterad 57, akvarell, 30x22 cm