Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WIBERG, Harald (1908-1986): Uggla, signerad och daterad Harald Wiberg 1960, akvarell, 10x15 cm
Fuktfläck
144662
2012-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här