Harald Wiberg akvarell
2012-08-29
144662
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIBERG, Harald (1908-1986): Uggla, signerad och daterad Harald Wiberg 1960, akvarell, 10x15 cm
Fuktfläck