Dagmar Glemme färglitografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
GLEMME, Dagmar (född 1942): "En golfares dröm", signerad Dagmar Glemme, färglitografi, 18/150, 45x54 cm
Kuntoraportti
144673
Päivämäärä:
2012-08-29